İade etmek istediğiniz ürünleri size ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde kullanılmamış olarak ve orijinal ürün ambalajıyla birlikte Aras kargo firmasına 1314338011109 iade kodu ile fatura üzerindeki iade bölümünü doldurarak gönderebilirsiniz. Aras Kargo şubesine gittiğinizde firma yetkilisine iade kodunuza ek olarak "ARVATO LOJİSTİK / MACBEAT proje adını da iletmenizi önemle rica ederiz. 

İade ürününüz MACBeat yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlarına uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 2 - 5 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 2 - 7 iş gününü bulabilmektedir.

  • Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır. Mataralarda ürün koruma bandı çıkarılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.
  • Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişler iade faturası kesilmediği takdirde iade alınamamaktadır.

Değişim Süreci:

Macbeat.com.tr’den verilen siparişlerde ürün değişimi yapılamamaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünü tarafımıza iade olarak gönderebilir sonrasında almak istediğiniz ürünü veya bedeni satın alabilirsiniz. Çıkışı yapılmamış siparişler için değişiklik talebiniz varsa siparişiniz için iptal talep edip yeni sipariş oluşturmalısınız.

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa bize info@macbeat.com.tr mail adresimizden veya 0212 970 16 86 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.