Siparişleriniz teslimat adresinize bağlı olarak Kolay Gelsin veya Aras kargo ile gönderilmektedir.

Hafta içi saat 14:00’a kadar verilen siparişler 24 saat içinde kargoya verilmektedir. Kargonuz mobil bölgeler hariç teslimat adresinize ortalama 2 - 4 iş günü arasında teslim edilir. Mobil bölgelere ise kargo firmasına bağlı olarak haftanın belli günleri teslimat yapılmaktadır. Eğer üye olarak sipariş verdiyseniz hesabınızdan sipariş durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinizin daire kapısına kadar teslim etmektedir.

Kolay Gelsin ile dağıtıma çıkarılan siparişlerde adreste bulunmama durumunda ikinci kez dağıtıma çıkarılıp yine teslim edilememesi durumunda tarafımıza iade gelmektedir. 

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Pakette yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

Kargo hizmeti ile ilgili sorun yaşamanız durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz